Zoek medewerkers

Resultaten 1 - 20 van 636

  • dhr. dr. W. (Wietze) van der Aa

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    w.vanderaa@uva.nl | T: 0205258620

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. A.S. (Alexander) Alexiev

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Entrepreneurship & Innovation

    A.S.Alexiev@uva.nl | T: 0205254353

    Ga naar deze medewerker
  • mw. S.K.A. (Sophie) Alferink MSc

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    s.k.a.alferink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. R. (Rafael) Almeida da Matta

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Finance

    R.AlmeidadaMatta@uva.nl | T: 0205257267

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. M. (Moutaz) Altaghlibi

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    M.Altaghlibi@uva.nl | T: 0205254248

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. Y.B. (Yasin Baris) Altayligil

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Intern. Strategy and Marketing

    y.b.altayligil@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Aisa) Amagir

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    A.Amagir@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. A. (Ahmed) Amajoud

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Facility Management

    A.Amajoud@uva.nl | T: 0205254001

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. H.M. (Hans) Amman

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    H.M.Amman@uva.nl | T: 0651532162

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I. (Isadora) Angelini Frankenthal

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Leadership & Management

    i.angelinifrankenthal@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. K. (Katrien) Antonio

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    K.Antonio@uva.nl | T: 0205255020

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. M. (Mohammad) Arab

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    M.Arab@uva.nl | T: 0205254054

    Ga naar deze medewerker
  • mw. J. (Jasmina) Arifovic

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    j.arifovic2@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. E. (Eleni) Aristodemou

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Quantitative Economics

    E.Aristodemou@uva.nl | T: 0205254650

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. J.G. (Koos) van Arkel

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    J.G.vanArkel@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. K.D. (Konstantinos) Armaos

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    k.d.armaos@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. S.R. (Stefan) Arping

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Finance

    S.R.Arping@uva.nl | T: 0205254152

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. P.J. (Peter) van Baalen

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Operations Management

    P.J.vanBaalen@uva.nl | T: 0205254320

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. B.E. (Barbara) Baarsma

    Faculteit Economie en Bedrijfskunde

    Sectie Microeconomics

    B.E.Baarsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker